Благодійний концерт та ярмарок на підтримку ЗСУ

Дата: 28.02.2023 13:09

25 лютого Великоплосківська громада організувала благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Колективи Словяносербського будинку культури, бібліотеки та працівники старостату долучилися до ярмарки , щоб підтримати Україну " Чим можемо, тим допомагаємо". Тому що байдужими не можна бути. Ми не можемо стояти осторонь. У теплій привітній атмосфері смаколики розкупили за лічені хвилини. Продавці активно припрошували відвідувачів придбати оздоби і почастуватися солодким, а учасники ярмарку робили спільні світлини і ділилися враженнями від організованого дійства, Щира вдячність учасникам художньої самодіяльності та усім небайдужим, хто долучився до організації та проведення благодійного заходу, адже допомагаючи нашій армії, ми з кожним днем на крок ближче до спільної перемоги.