Дата: 20.02.2023 16:47

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ. 21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. До цього свята долучилася Слов'яносербська бібліотека та будинок культури. До заходу було підготовлено конкурси, мовні ігри і турніри, які спонукали учнів до творчості й пізнання, викликали ще більший інтерес та бажання вчитися, сприяли розвитку креативності, вчили бути спостережливими, кмітливими та винахідливими. Саме сьогодні, в нелегкий час для нашої держави, а особливо для її мови проведені заходи є важливими і особливо актуальними. Також була підготовлена книжкова виставка та проведені голосні читання. В котре всі переконались, що наша мова найпрекрасніша й наймилозвучніша в світі і говорити українською - це престижно і модно!