«Ангели Майдану»

Дата: 20.02.2023 15:42

20 лютого в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Тому, в такі тривожні години сьогодення, бібліотекарі КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» провели для учнів 4-Б класу годину пам’яті «Ангели Майдану» та зробили з ними ангелів із папери.

Під час заходу вони розповіли школярам про складні часи, які переживала Україна в 2013-2014 роках, показав відеоматеріали сумних подій, які відбувалися на Майдані Незалежності, розкрив суть подвигу та героїзм українських захисників та ознайомив із літературою.

Також в читальному залі  оформлена  книжково-виставка під назвою "Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки".

У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього, адже вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

Мирного неба всім нам!