День єднання.

Дата: 16.02.2023 15:00

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання.

А наша єдність нездоланна,

Бо в нас тече козацька кров.

За скільки літ нас не здолали,

А отже вистоїмо знов.

Яка ж вдалась сьогодні днина!

Що хочеться співать пісень

Моя соборна Україна

Знов зустрічає новий день.

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 14 лютого 2022 року №53, 16 лютого 2022 року оголошено Днем Єднання!

Цей день є надзвичайно важливим для України, для згуртованості молоді!

Україна – це країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, мудрими, талановитими, працьовитими людьми, чарівними піснями, народними традиціями!

Україна вперше відзначає День єднання. Це нове для нас, українців, свято, але воно вкрай важливе.

День єднання України оголошено днем, коли всі українці мають пригадати, що разом ми – сила, ми маємо бути сильними і стійкими; що наша країна – Україна, наша рідна Батьківщина, якою ми можемо пишатися і яку варто захищати; ми – українці – волелюбний народ!