15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових

Дата: 17.02.2023 15:39

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 34-а річниця виведення військ з Афганістану.

Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках»: Афганістані, Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Єфіопії та інших країнах світу.

Тростянецький СБК разом з Тростянецькою бібліотекою провели історичну годину "Афганістан - біль у моїй душі" Під час заходу присутні ознайомилися з подіями в Афганістані і вшанували пам'ять хвилиною мовчання тих, хто поліг в Афгані. Після історичної години було покладання вінків до могил воїнів-інтернаціолістів.

А також привітали зі святом воїна-афганця Аксьонова Павла Івановича і побажали йому здоров’я, родинного затишку та благополуччя, щастя, миру і добра.