Подяка за книги

Дата: 17.02.2023 15:27

Подарувавши книгу бібліотеці, вони дають можливість продовжити їй життя і принести користь читачам. Дуже добре, що серед мешканців нашого села багато людей, які це розуміють. Ті, хто передають свої книги до фондів бібліотеки – люди з високою громадянською позицією, які чудово розуміють, що ці книги знайдуть свого читача.

Бібліотекарі КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради»

висловлюють подяку за подаровані книги нашим дарувальникам: Шимкова Т.,

Руда О., Тимощук П., Орлова А., Труханова А., Іванова К., Сорокін Г., Кравцова А., Єждін М., Труханова Н., Остафійчук О., Бондарєва О., Довгошей Т., Цуркан О., Соловйова І., Зюзіна Н., Привалова В., Батурін І., Привалова О.

Робітники бібліотеки завжди щиро вдячні за подарунки, бо впевнені – вони стануть важливою частинкою фонду, допоможуть у забезпеченні освітнього процесу, відродженні культури та духовному зростанню і обов’язково знайдуть свого читача.

Вся подарована література є справжнім скарбом для усіх читачів. Щире спасибі всім-всім дарувальникам за безкорисливі дари. Дякуємо всім за тепло сердець, доброту, розуміння, любов до книги і читання.