Афлатоксини в бразильському горісі

Дата: 10.02.2023 09:41

Роздільнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує: до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 06.02.2023 інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 26 січня 2023 року №2023.0615, стосовно виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 I G2) в бразильському горісі, що експортувався з Бразилії (експортер: AMENDOPERES LTDA, Brazil; трейдер: ROTTERDAM CUSTOMS SERVICES B.V., Netherlands) до України (одержувач: ТзОВ «КРІОЛІТ-Д», вул. Океанська, 4, м. Дніпро).

У разі виявлення виявлення невідповідності поінформувати Роздільнянське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, яке знаходиться за адресою: м. Роздільна, вул. Європейська, 67 або на електронну адресу rozdilna@odesa.consumer.gov.ua