День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 14:03

Шановні  воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно ми віддаємо глибоку шану усім, кому судилося пройти вогняні бойові дії в Республіці Афганістан та в інших «гарячих» точках планети.

Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлюєте відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Сьогодні ми вшановуємо мужніх ветеранів всіх збройних конфліктів на території інших держав, схиляємо голови перед пам’яттю полеглих воїнів, співчуваємо сім’ям загиблих.

Висловлюємо глибоку вдячність і шану всім воїнам-інтернаціоналістам. Низький уклін вам, наші герої. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!   Честь і слава Вам, шановні ветерани !

На території нашої громади пройшли заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав:

• години пам’яті у закладах культури та освіти за участю воїнів –інтернаціоналістів, які проживають на території громади;
  • дружні зустрічі з спортивним напрямком за участю воїнів-інтернаціоналістів;
  • покладання квітів до могил наших земляків, які виконали свій інтернаціональний обов’язок і є прикладом для нашої молоді;
  • книжкові виставки та інформаційні години в бібліотеках громади.

З повагою виконавчий комітет Великоплосківської сільської ради.

Фото без описуФото без опису