«Мужність залишається в віках»

Дата: 15.02.2023 16:05

Покотилась у вічність афганська дорога,

Пломеніють над нею тривожні зірки.

Мов полеглі солдати з граніту виходять

І, вкарбовані в пам’ять, ідуть у віки!..

Ольга Пилипчук

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Час не в змозі викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану та інших гарячих точках світу.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав бібліотекарі КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» підготували інформаційні стенди  «Мужність залишається в віках», книжкову виставку «Цей одвічний біль Афганістану». Гостями цього заходу були  воїни-афганці нашої громади. Під час бесіди згадали своїх бойових побратимів, про події тих років. Минули роки, але до цього часу не притупилися душевні страждання від спогадів та втрат.

У цей скорботний день, Україна схиляє голову перед своїми синами які загинули виконуючи військовий обов’язок. Ми повинні пам’ятати, що ціна мирного безхмарного неба занадто велика для кожного з нас.

Висловлюємо щирі слова вдячності Вам – сумлінним бійцям, героям-оборонцям за все, що Ви зробили для світу. Ви є гарним прикладом для молодого покоління, взірцем служіння народу та державі, прикладом незборимої сили духу, героїзму та патріотизму.

Бажаю всім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя, миру та добробуту!