Співпраця Служби у справах дітей Великоплосківської сільської ради з центром зайнятості шлях до вирішення актуальних питань

Дата: 15.02.2023 12:17

Фото без опису     13 лютого 2023 року, укладено наступну Угоду про співпрацю та взаємодію між Службою у справах дітей Великоплосківської сільської ради та Великомихайлівським відділом Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості, який має на меті об’єднання зусиль та спільні дії у сфері сприяння працевлаштуванню неповнолітніх, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В заході взяли участь Великоплосківський сільський голова Іван БАТУРІН, начальник Служби у справах дітей Світлана КРАВЦОВА та заступник директора - начальник Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості Антоніна ДИКУНЕНКО.

Сподіваємось на продовження такого партнерства, адже зайнятість сільського населення – одна з актуальних проблем, де всі ми добре розуміємо, якщо людина має роботу, це відображається на добробуті її сім’ї і на розвитку громади загалом.