День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 11:54

15 лютого - день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Афганська війна залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. До цієї дати Слов'яносербський будинок культури та бібліотека організували і провели історичну годину «Афганістан - уклін живим, загиблим слава.» Під час заходу присутні ознайомилися з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання. На заході була присутня вдова померлого воїна - афганця Кожемяченко Миколи Івановича Кожемяченко Наталя Іванівна. Після історичної години було покладання квітів до могил померлих воїнів - афганців. Кожемяченко Миколи Івановича та Старенко Володимира Михайловича.