День Закоханих

Дата: 13.02.2023 15:33

14 лютого в світі відзначають день закоханих. В цьому році для нас день закоханих в кольорах 💛💙 Тому, що наше серце належить Україні. Ми захоплюємося нашими захисниками та захисницями і прагнемо, щоб наша Україна заграла жовто-блакитними фарбами. Сьогодні в Слов'яносербському будинку культури та бібліотеці діти в своїх валентинках, від щирого серця вітали наших захисників та захисниць з цим святом. Дякували за відвагу, мужність та за кожен новий день. Для присутніх провели майстер-клас та організували книжкову виставку ''Я люблю бібліотеку''.