СПАРТАКІАДА 2022- 2023

Дата: 10.02.2023 09:29

09.02.2023 р. на базі Великоплосківського ліцею пройшли змагання з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 4 команди. Змагання проходили в дружній, змагальній атмосфері.За результатами змагань маємо такі результати:1 місце - Великоплосківський ОЗО - ліцей; 2 місце - Тростянецька гімназія; 3 місце - Слов'яносербська гімназія; 4 місце - Новосавицька гімназія.

Висловлюємо вдячність за можливість проведення спартакіади начальнику Великоплосківського відділу освіти Ярочкіну В.Ю.
Дякуємо Великоплосківському ліцею в лиці директора Т.В.Воронцової за організацію місця проведення змагань!

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення змагань.