«Мої кроки до цифрового благополуччя»

Дата: 07.02.2023 15:36

Скільки заходів і структур спрямовано сьогодні на захист користувачів мережею Інтернет. І все ж таки найбільш дієвими залишаються власні знання безпечної поведінки та дотримання їх.

Щороку початок лютого  відзначається заходами з безпеки в Мережі: як не стати жертвою шахраїв, як захистити техніку від засилля вірусів...

7 лютого, до Дня безпечного Інтернету бібліотекарі КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради»  завітали до учнів Великоплосківського ОЗО - ліцею та розповіли дітям про те, як захистити себе від... себе. Впевнені, що мало хто із нас контролює час, проведений в Інтернеті.

Проблема безпеки в Інтернеті актуальна, й говорити про неї треба не лише один раз нарік, а постійно.