Роздільнянське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області інформує

Дата: 07.02.2023 15:28

Фото без описуВідповідно до ст.21 Закону України "Про поховання та похоронну справу" (зі змінами), Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області здійснює видачу висновку на перепоховання останків померлих за зверненням особи, яка ініціює перепоховання на підставі лікарського свідоцтва про смерть, дозволу виконавчого органу відповідної сільської, селищної, міської рад на поховання останків на іншому кладовищі.

З огляду на вищевикладене пропонуємо особам, які ініціюють перепоховання, звертатись із заявою на отримання висновку Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та відповідним пакетом документів на адресу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Начальник Роздільнянського
районного упраління                                                                   Олег ГНИСЮК

Виконавець Ганна ГОЛОВКО 04853 (50495)