Чемпіонат Одеської області з футзалу

Дата: 06.02.2023 08:46

5 лютого 2023 року дитяча команда Великоплоске у м. Роздільна прийняла участь у зональних змаганнях Чемпіонату Одеської області з футзалу серед юнаків 2010-11 р.н. Згідно жеребу серед 4 команд у першій грі зустрілися з ДЮФК РОЗДІЛЬНА впевнено обіграли 8:0 забивали: Матаман М. хет-трик 3, Сіятовський В., Пастухов Є., Федорчук Я., Тиханський М., Бойнічан А. Потім був інтригуючий матч проти Знаменки поступаючись 1:3 здобули вольову перемогу 5:4 відзначилися голами: по дублю Матаман М. - 2, Бурлаков Б. - 2, Сіятовський В. В третій останній грі вирішувалась доля путівки до фіналу, але нажаль ми поступилися з великим рахунком 1:8 забив Федорчук Я. В підсумку  зайняли 2 місце та чекаємо на запрошення до фіналу. Кращий гравець команди Бурлаков Богдан нагородили грамотою. Подяка голові Великоплосківської громади І.М. Батуріну за розвиток дитячого футзалу. Так тримати!
Все буде Україна і перемога за нами!
Слава Україні та її воїнам 🇺🇦