ДО ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАВІТАВ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «Маніфест Миру»

Дата: 03.02.2023 16:46

Сьогодні, 03 лютого 2023 року до Великоплосківської громади  вкотре завітав Благодійний Фонд «Маніфест Миру», який надав гуманітарну допомогу родинам нашої громади. Цього разу була надана гуманітарна допомога у вигляді  гігієнічного набору та памперсів родинам, які виховують дітей від 1-го до 3-х років та особам з інвалідністю першої групи і ліжкохворим особам.
Гігієнічні набори та памперси були розподілені та доставлені в усі населені пункти Великоплосківської сільської ради.

Завдяки співпраці Великоплосківської громади з Благодійним Фондом «Маніфест Миру»  97 сімей нашої громади були забезпечені гігієнічними наборами та памперсами, що є дійсно важливою підтримкою в період воєнного стану в Україні.

Від імені Великоплосківської сільської ради та родин, які отримали  гуманітарну допомогу, висловлюємо щиру  вдячність Благодійному фонду за турботу та підтримку сімей Великоплосківської громади.

Бажаємо сил та натхнення представникам Благодійного Фонду «Маніфест Миру» та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю між нашими установами.

Миру та добра усім!