Запрошуємо взяти участь у поетичному конкурсі "Все буде Україна!"

Дата: 03.02.2023 11:12

У рамках реалізацій «Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до   2025   року» Одеським національним економічним університетом буде проведено поетичний конкурс «Все буде Україна!» для учнів 10-11 класів шкіл Одеського регіону. Проведення заходу приурочено до річниці повномасштабного вторгнення pocії в Україну.

До участі в конкурсі можуть бути представлені вірші на актуальну патріотичну тематику, написані державною мовою.

Відбір та оцінка конкурсних робіт буде здійснюватися компетентним журі, до складу якого запрошено відомих літераторів та поетів Одещини.

Фінал конкурсу та нагородження переможців відбудеться на базі OHEУ 24 лютого 2023 р. з 15-00 до 17-00. Програма заходу передбачас виступи запрошених почесних гостей та 10 фіналістів конкурсу.

Переможці конкурсу нагороджуються цінними призами та почесними грамотами. Проведення заходу буде транслюватись у форматі онлайн- конференції для учасників, що не зможуть бути присутніми безпосередньо.

Організаторами поетичного конкурсу «Все буде Україна!» виступають Одеський національний економічний університет, Одеська регіональна організація національної спілки журналістів України та Благодійний фонд

«Хвиля 91 ЮА».

Головними цілями проведення заходу е підтримка талановитої молоді та популяризація української культури серед школярів i студентів.

Беручи до уваги Ваш внесок у всебічний розвиток молоді Одещини, просимо Вас розглянути можливість сприяння організації інформаційного супроводу даного заходу, а саме поінформуванню керівництва шкіл Одеського регіону щодо можливості участі учнів 10-11 класів у даному заході.

Умови участі у поетичному конкурсі «Все буде Україна!»

Участь у конкурсі можуть приймати учні 10-11 класів шкіл м. Одеса та Одеської області .

Конкурсна робота має бути виконана державною мовою та мати патріотичну спрямованість за змістом.

Заявки на участь у конкурсі та конкурсні роботи мають бути надіслані з 01.02.2023 р. до 15.02.2023 р. включно на електронну адресу оргкомітету конкурсу: poems.oneu@gmail.com.

на участь у поетичному конкурсі «Все буде Україна!»

П.І.Б. учасника конкурсу

Назва конкурсної роботи                                                                                                                       Населений пункт, в якому проживае конкурсант                                                                                                                       Назва та номер школи, в якій навчаеться конкурсант

Клас навчання

Фото без описуномер                      телефону                                конкурсанта