Роздільнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує

Дата: 26.01.2023 14:49

Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення по системі швидкого оповішення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 12 січня 2023 року №2022.7376-агз 4 стосовно виявлення високого вмісту акриламіду в печиві, що виготовлене в Румунії (виробник: Ro Star S.A..Romania) та експортувалась з Польщі (оптовик:VYV DISTRSBUTION Sp.z.o.o..Poland) до Укриїни (одержувач: ТзОВ «ЛЬВІВІМПОРТ», вул.Володимира Великого, 2 А.м.Львів, 79021). У разі виявлення невідповідності просимо проінформувати Роздільнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.