Одна єдина - Соборна Україна!

Дата: 22.01.2023 09:53

Фото без опису   22 січня всіма українцями відзначається національне свято – День Соборності України. Саме у цей день у далекому 1919 році возз'єдналися Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка. Тепер це свято як ніколи актуальне. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною.

Сьогодні учні початкових класів нашої гімназії показали свою любов та підтримку до своєї рідної, єдиної країни. Проведені заходи подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.