ДО ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАВІТАВ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «Маніфест Миру»

Дата: 23.01.2023 16:20

19 січня 2023 року до Великоплосківської громади  вкотре завітав Благодійний Фонд «Маніфест Миру», який надав гуманітарну допомогу родинам з дітьми малозахищених верств населення. Цього разу була надана гуманітарна допомога у вигляді одноразового продуктового набору родинам, які виховують дітей з:

- багатодітних сімей;

- сімей опікунів та піклувальників;

- сімей з дітьми з інвалідністю;

- сімей з дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб;

- сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Продуктові набори були розподілені та доставлені в усі населені пункти Великоплосківської сільської ради.

Завдяки співпраці Великоплосківської громади з Благодійним Фондом «Маніфест Миру»  100 сімей нашої громади були забезпечені продуктовими наборами, що є дійсно важливою підтримкою в період воєнного стану в Україні.

Від імені Великоплосківської сільської ради, родин, які отримали  продуктові набори, висловлюємо щиру  вдячність Благодійному фонду за турботу та підтримку сімей з дітьми Великоплосківської громади.

Бажаємо сил та натхнення представникам Благодійного Фонду «Маніфест Миру» та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю між нашими установами.

Миру та добра усім!