Благодійний ярмарок у Великоплосківському ОЗО- ліцеї

Дата: 20.01.2023 16:19

Поки наші захисники на фронті тримають оборону,  за ініціативою учнівського самоврядування учнівський, педагогічний та батьківський колективи Великоплосківського ОЗО – ліцею  організували  благодійний ярмарок на допомогу ЗСУ.  19 січня, на Водохреща,  у  тематично  прибраній спортивній залі  закладу  ми гостинно зустрічали гостей смаколиками, випічкою. Також на ярмарку  продавались дитячі вироби, виготовлені власноруч. А бажаючі мали можливість зробити посильний внесок до благодійної скриньки. Для  учасників ярмарку також було організовано написання листів – побажань захисникам, малювання розмальовок,  виготовлення  інтерактивного плакату « Люблю ЗСУ», роздача патріотичних браслетів для бажаючих.

На ярмарку було зібрано кошти у розмірі 29 тисяч гривень, які будуть розподілені таким чином: частину грошей буде витрачено на виготовлення меморіальної  дошки  в пам’ять про  учня нашої школи Жупанова Андрія, який героїчно загинув, захищаючи Україну. Іншу частину  вирішено направити нашим захисникам.

Дякуємо усім, хто прийняв участь у Ярмарці! Ми незламні! Все буде, Україна!