Оновлення артсвердловини

Дата: 18.01.2023 12:19

На 17 січня 2023 року КП «Сількомунгосп» запланував приємну подію і Бог допоміг в її реалізації надіславши в цей день сонячну та не по-зимовому теплу погоду. Відбулась заміна старого насоса на новий. Старе відремонтоване обладнання на цій артсвердловині пропрацювало понад 1 рік.

Робота відповідальна та важлива, адже артсвердловина забезпечує водою 300 абонентів та свиноферму ТОВ «Моноліт». Це вже третя артсвердловина в селі на якій встановлений насос від італійського виробника «Pedrollo». Глибина артсвердловини складає 180 метрів.

Працівники КП «Сількомунгосп» та робітники з благоустрою Великоплосківської сільської ради виконали цю відповідальну місію, за що їм велика подяка від мешканців громади та керівництва. Робота на артсвердловині тривала понад 7 годин, отож помічником в цьому завданні став в нагоді новий генератор, який був придбаний громадою для виконання робіт в той час, коли відсутнє постачання електроенергії.