Благодійний концерт для підтримки ЗСУ

Дата: 17.01.2023 12:17

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗ Колядою допомагаємо ЗСУ! ❤️ 13 січня в Слов'яносербському будинку культури було дуже атмосферно! Різдвяний настрій дарували творчі колективи та аматори: ❄️ Великоплосківський народний хор ❄️ Ансамбль "Славянка" ❄️ Танцювальна група "PULSE" ❄️ Ансамбль " Любисток" ❄️ Гурт " Перлина" ❄️ Аматори Слов'яносербського БК: Дулапчій С.В., Берізко Н.О., Іванова Ю.С., учні Слов'яносербського ЗЗСО,, бібліотекар Левченко Л.В. . Під час заходу відбувся благодійний збір коштів на підтримку ЗСУ. За годину фестивалю було зібрано 7396 грн. 💙💛 Шануємо традиції. Підтримуємо ЗСУ. В єдності наша сила! Віримо в нашу перемогу!