Звернення Великоплосківського сільського голови. Допоможемо енергетикам. Споживаємо свідомо. Підтримуємо один одного!

Дата: 16.01.2023 18:28

Шановні мешканці Великоплосківської громади!

Через масштабні ворожі ракетні обстріли наша  країна знаходиться в складному стані.
Ворог підло бомбить мирних жителів, інфраструктуру, знову і знову руйнує енергопостачальне обладнання, житлові будинки.

Зруйновані інфраструктурні об'єкти. Це призвело  до скорочення виробництва електроенергії та збільшення дефіциту в енергосистемі. По всій країні введені обмеження постачання електроенергії. Це вимушений крок для збереження балансу енергосистеми. Від цього залежить її життєздатність.

Ми знаходимось в режимі тотальної економії. «Укренерго» зменшила ліміти потужності електроспоживання до мінімальних значень, що дозволяє забезпечити  електропостачанням лише лікарні та об’єкти критичної інфраструктури.

Енергетики  працюють в посиленому режимі та здійснюють все  задля  розподілу електричної енергії. За  їх прогнозами ситуація буде складною ще декілька днів.

Звертаюсь до керівників підприємств, установ, організацій і бізнесу, закликаю кожного жителя громади ретельно продумати свої дії, які будуть спрямовані на використання та збереження електроенергії, яка так необхідна усій країні та нам з вами задля нормальної життєдіяльності. Громади допомагають одна одній у відбудові та захисті критичної інфраструктури. Мешканці можуть зараз всі разом допомогти тим, чиї мережі пошкоджені, – зберегти світло, воду та тепло у своїх домівках.

В нинішніх умовах та реаліях сьогодення треба завжди бути готовими до нових атак, відповідно – і до проблем з електроенергією.

Допоможемо енергетикам. Споживаємо свідомо. Підтримуємо один одного. Разом до Перемоги!

З повагою Великоплосківський сільський голова – Іван БАТУРІН