Субсидія на придбання твердого палива та скрапленого газу - 2023

Дата: 11.01.2023 09:27

Мешканці Великоплосківської громади можуть звернутись за призначенням субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу починаючи з січня 2023 року.

Житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, відповідно до Постанови КМУ України від 21 жовтня 1995 року N⁰848 (із змінами), призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян, розраховується на електропостачання та водопостачання з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року, буде виплачена в грошовій формі через поштові відділення або через банки.

Прийом документів з питань надання житлової субсидії здійснюється у ЦНАП Великоплосківської сільської ради, відділі сім'ї, молоді та соціального захисту населення, а також старостами в старостинських округах Великоплосківської громади.

Консультації за тел. 04859 2-85-07, 0958005064 - відділ сім'ї, молоді та соціального захисту населення Великоплосківської сільської ради.