На порозі Новий рік

Дата: 30.12.2022 18:25

Новий рік — свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Хоча сьогодні через війну святкового настрою практично немає, але вчителі і вихователі нашого закладу вирішили, що у дітей повинно бути свято і влаштували конкурсно-розважальну програму "Новорічні несподіванки" для наших учнів і вихованців дитячого садка. Діти співали пісні, водили хороводи, змагалися у спритності та кмітливості. За традицією всі діти отримали солодкі подарунки. Ми щиро вдячні голові Великоплосківської громади Батуріну Івану Максимовичу, начальнику відділу освіти Ярочкіну Володимиру Юрійовичу та депутатському корпусу за святковий настрій та радість в дитячих очах! Дякуємо Збройним Силам України за можливість дарувати малечі позитивні емоції, зберігати віру в диво. З Новим роком ! Нехай цей рік принесе Перемогу, мир та безліч приводів для радості!