Дата: 26.12.2022 10:37

25.12.2022 р. у м. Біляївка дитяча футбольна команда Великоплосківської громади зіграла 4 та 5 гру зимової першості "БІЛЯЇВСЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ" з футболу 8х8 серед юнацьких команд 2010-12  р.н. Перший матч розгромно поступилися 0:6 господарям та лідеру Біляївці. Другу гру повинні були почати грати о 13.30 год., але із-за повітряних тривог майже 2 години 2 раза і почали грати о 17.00 год. проти Біляївки - 2 рахунок 2:4 у нас відзначилися голами: Бойнічан Андрій та Тиханський Микола. За 4 місяці моєї тренерської роботи з велиплосківськими дітьми дає певні результати та плоди. Зіграли 11 матчів у с. Ставрове Подільському районі та 5 у м. Біляївка Одеському районі було 5 перемог, 2 нічиї, 9 поразок. Коли нарешті у нашому районі новоствореному Роздільнянському проведуть щось для дітей з футзалу чи футболу?))) Я вдячний всім батькам за довіру 🧘. Дітям подяка за терпіння та наполегливість! Керівництву команди Батуріну І.М., Ярочкіну В.Ю., Гальцеву П. Т. спасибі за сприяння та надання можливості прогресувати🤝. Рухаємося далі все буде Україна 🇺🇦.