Майстер клас для дітей "Прикраси для ялинки"

Дата: 23.12.2022 11:15

Новий рік – це найулюбленіше свято у році. Дорослі і діти мріють нарядити новорічну ялинку. Це можна зробити як завше – прикрасити іграшками з магазину, але набагато приємніше зробити новорічні прикраси своїми руками. Слов'яносербська бібліотека та будинок культури провели майстер - клас по виготовленню новорічних іграшок з дітьми початкових класів. Зробити красиві новорічні прикраси під силу кожному, потрібно лише трішки розібратися в технології. Учасникам запропонували виготовити новорічних янгеликів. Діти чудово впоралися із завданнями. У кожного з’явилися чудові янгелята. Готовими новорічними виробами учасники майстер – класу прикрасили ялиночку та загадали бажання.