Взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «Військові обереги від Святого Миколая»

Дата: 22.12.2022 10:15

Вихованці закладів культури  громади взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «Військові обереги від Святого Миколая» (дистанційний формат) , організатором якого є Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Фестиваль проводиться з метою  сприяння духовно-моральному та естетичному вихованню підростаючого покоління. Завданням є формування національно - патріотичного світогляду дітей та молоді.

Завданням фестивалю є надання моральної підтримки військовослужбовцям; патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва; зміцнення любові до Батьківщини, рідної мови, національної культури та родинних цінностей; виявлення, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей.

Участь у фестивалі  взяли Чумак Ольга Олександрівна, Аксьонова Лілія Григорівна- вихованці гуртка декоративно-прикладного мистецтва Тростянецького СБК, Гуслякова Анастасія Юріївна, Свістунова Ірина Сергіївна – вихованці гуртка «Чарівна майстерня» Великоплосківського СБК, Серт Дар’я Андріївна,  Кіріякогло Олександр Іванович – вихованці гуртка  «Зроби сам» Новосавицького СБК, Старенко Каріна Сергіївна, Глюбрехт Катерина Сергіївна – вихованці гуртка «Рапунцель» Слов’яносербського СБК.

В сільських будинках культури громади функціонують гуртки з декоративно-прикладного мистецтва. Діти із задоволенням приймають участь у конкурсах та виставках місцевого, обласного та регіонального рівнях. Підтримуємо наших творчих, талановитих дітей!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуГуслякова Анастасія, вихованка гуртка "Чарівна майстерня"

Фото без описуСвістунова Ірина Сергіївна, вихованка гуртка "Чарівна майстерня"

Фото без описуСтаренко Каріна Сергіївна, вихованка гуртка "Рапунцель"

Фото без описуГлюбрехт Катерина Сергіївна вихованка гуртка "Рапунцель"