Свято Миколая

Дата: 20.12.2022 15:00

День Святого Миколая - свято, яке з нетерпінням чекає кожна дитина. Сьогодні, напередодні улюбленого свята, в нашім будинку культури та бібліотеці відбулися святкові заходи : відкрита година " Від Святого Миколая я даруночка чекаю", літературні посиденьки " Розкажу Миколаю про що чекаю" , творча майстерність " Лист до Миколая". Це допомогло дітям більше дізнатися про добрі вчинки Св. Миколая, про традиції цього свята в Україні. На заходах діти продемонстрували, які вони слухняні, старанні та працьовиті.Відгадували загадки, читали вірші, приймали участь у конкурсах. Було організовано майстер-клас по написанню та оформленню листа Святому Миколаю. У листах діти ділилися своїми мріями та побажаннями, розповідали про добрі справи, просили здоров’я та миру. І за те, що дітки були чемними весь рік та справно приймали участь у заходах, до них завітав Святий Миколай та приніс їм солодкі подарунки.