Святкування Дня Святого Миколая

Дата: 19.12.2022 18:23

Сьогодні Соколова Наталія Павлівна з учнями 1 класу грали у гру "Так чи Ні", присвячену дню Святого Миколая, виконували завдання з математики від Святого Миколая, працювали у парах.

Кожанова Ольга Василівна разом з учнями 3 класу провели класну годину до Дня Святого Миколая під час якої діти дізналися цікаві факти святкування Святого Миколая та народні прикмети у цей день, традиції святкування Святого Миколая у інших країнах.

Субботіна Олена Борисівна провела з учнями 4 -А класу класну годину до Дня Святого Миколая