Дата: 18.11.2022 17:54

Фото без опису З метою формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, узагальнення і удосконалення знань з безпеки дорожнього руху в нашому ЗЗСО з 14 по 18 листопада 2022 року пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

У закладі освіти було проведено години спілкування, тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!», єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». Під час проведених заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати їх в певних життєвих ситуаціях. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!