Е-черга у Центрі надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради

Дата: 02.03.2023 11:26

Увага, шановні жителі громади!!!!

У зв'язку зі змінами у законодавстві, які передбачають спрощення для громадян процедури отримання адміністративних послуг, у ЦНАПах передбачена обов'язкова наявність електронного запису (електронної черги).

Тому, у Вас є можливість стати в електронну чергу до спеціалістів ЦНАП Великоплосківської сільської ради онлайн. Наразі можна записатися до кожного спеціаліста Великоплосківської сільської ради на дату та час, який вам зручно. Глибина запису - 2 тижні.

Запис відбувається через  чат-бот СВОЇ (скануйте QR код або натисніть на нього) :

VIBER:                                                                                          TELEGRAM:

Фото без опису                                Фото без опису