"Зроби фото з хусткою"

Дата: 07.12.2022 12:03

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з'явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі одразу ж набуло статусу всесвітнього.

Це свято почали відзначати з 2019 року, щоб об'єднати жінок по всій країні та вшанувати важливі традиції.

З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її протягом усього року. При цьому хустина була обов’язковим головним убором заміжньої жінки.

Час спливає непомітно, життя розкидає нас по світах, а мамина хустка, як оберіг, як пам`ять роду, супроводжує і не дає забути історію, традиції свого роду.

Великоплосківська бібліотека разом із працівниками будинку культури не залишилась осторонь цього свята і організувала фотосесію у музейній кімнаті

Флешмоб має назву: "Зроби фото з хусткою", під час якого кожна жінка прикрасить себе автентичним аксесуаром та продемонструє багатовікову красу української жінки.