З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ !

Дата: 07.12.2022 08:48

Шановні депутати, працівники та ветерани
органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт  територіальних громад.

Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за самовіддану працю та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

виконавчий комітет Великоплосківської сільської ради.