День Збройних сил України.

Дата: 06.12.2022 17:12

Сьогодні День Збройних Сил України! Свято Героїв, які ціною власного життя захищають майбутнє країни, виборюють незалежність для наших дітей. Мужність, відвага, непохитність – це про наших Захисників. Збройні Сили України пройшли тривалий історичний шлях, зберегли найкращі риси захисників своєї землі і сьогодні демонструють усьому світу приклад відданості своєму народу. Виборюють право українців на вільне життя у вільній Україні. Із нагоди цієї дати Слов'яносербська бібліотека та будинок культури підготували книжкову виставку '' Важко, але варто'', провели майстер-клас з виготовлення янголів - оберегів, учасники заходу привітали воїнів зі святом Збройних сил України. А також колектив нашого округу передає гостинець воїнам ЗСУ. Ви – наші захисники, надія і опора. Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров`я, світлого настрою, успіху на всіх фронтах!