Хай кулі вас минають!

Дата: 06.12.2022 15:42

Відзначаємо День Збройних сил України. Сьогодні Карпова Інна Іванівна підготувала відкритий виховний захід " Майбутні захисники" з учнями 5 класу, з учнями 5, 6 класів малювала малюнки " Хай кулі вас минають", з учнями 10 класу підготувала патріотичний плакат у техніці декупаж. Вчителі початкових класів Соколова Наталія Павлівна, Кожанова Ольга Василівна, Кравцова Галина Петрівна провели з учнями класні години: готували розмальовки, проводили вікторини. Вчителі фізичної культури Сорокін Олександр Петрович та Перстньова Людмила Василівна організували та провели естафетні змагання до свята. Шкільний бібліотекар Гребенщікова Ніна Іванівна підготувала тематичний інформаційний стенд та організувала в бібліотеці розмалювання розмальовок.