300 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ .

Дата: 04.12.2022 22:13

Втрачений час, який ти не використав на навчання.

Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися, хоча б зовні він і здавався бездіяльним.

Добрий розум робить легким будь-який спосіб життя.

Афоризми відомі, мабуть, усім. Цьому вчив нас Григорій Сковорода, 300 років від дня народження якого , 3 грудня 2022 року, відзначають в Україні.

Людина, що мала власні погляди на життя і свою філософію, актуальність якої не втрачається й досі. «Світ  ловив мене, та не спіймав» – слова, викарбувані на пам’ятнику великого філософа, який понад усе цінував свободу. А ми продовжуємо цінувати його мудрі думки, заховані чи то в байці, чи в поезії, чи в афоризмі, вражатися педагогічними підходами та ідеями, надихатися його силою духу та захоплюватися багатогранністю особистості.