Ми проти СНІДУ .

Дата: 04.12.2022 11:51

ВІЛ та СНІД… Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова на плакатах, у газетах та журналах, їх чуємо по телевізору, радіо і просто від  дорослих. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – « мене це не стосується»,« зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда.

СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ ст..

У всьому світі проводяться наукові роботи зі створення вакцини та ліків проти інфекції, але на сьогодні СНІД не лікується. Єдиним методом боротьби із хворобою залишається попередження передачі вірусу.

Напередодні 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом- у Великоплосківському будинку культури  на дану тему   відбулася виховна година під назвою « Ми проти СНІДу», головними учасниками якої були, звичайно вихованці будинку культури.