Відбулося позачергове пленарне засідання двадцять сьомої сесії восьмого скликання Великоплосківської сільської ради

Дата: 25.11.2022 11:49

25 листопада 2022 року о 10:00 годині відбулося позачергове пленарне засідання двадцять сьомої сесії Великоплосківської сільської ради у приміщенні сільської ради.

У роботі сесії приймали участь 15 депутатів, сільський голова, керівники структурних підрозділів та працівники апарату сільської ради, старости старостинських округів та працівники КНП «ЦПМСД Великоплосківської сільської ради».

Розглянуто питання порядку денного, а саме:

• Про розгляд депутатського звернення № 02/10 від 02.10.2022, депутата Одеської обласної ради VIII скликання, Колойденко Вадима.
  • Про внесення змін та доповнень до рішення сільської  ради № 652-VIII від 24 грудня 2021 року «Про сільський бюджет Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області на 2022 рік».
  • Про розгляд звернення 2-го прикордонного загону Державної прикордонної служби України про прийняття в комунальну власність майна.
  • Про внесення змін до комплексної програми «Правопорядок» на 2021-2022 роки.
  • Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Великоплосківського комунального підприємства «Сількомунгосп» на 2022 рік
  • Про внесення змін до Програми Великоплосківської сільської ради по підготовці молоді до проходження строкової військової служби, військово-патріотичного виховання молоді на 2022 рік.
  • Про зміну найменування клубних закладів Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області та внесення змін до статуту
  • Про затвердження розпоряджень Великоплосківського сільського голови,  прийнятих в міжсесійний період (з 24.10.2022 по 25.11.2022).
  • Про внесення змін до складу виконавчого комітету