Привітання до дня працівників сільського господарства.

Дата: 20.11.2022 14:35

У кожного народу є святині, Що сягають на століття вглиб. А у нас, на нашій Україні, Це – калина, соняшник і хліб. Він стоїть на покутті мов сонце, Виплеканий добрими людьми, Щастя до нас стукає в віконце, Коли вдосталь хліба маєм ми. Золото, що носить вищу пробу, Не замінить хліба у житті, Ось тому ми й славим хлібороба Й мозолясті руки золоті. Саме ці слова зібрали в будинку культури працівників сільського господарства, які були запрошені на їх професійне свято. Адже всі , хто готував це дійство, доклали багато зусиль для того, щоб сказати добре слово тим, хто трудиться в селі,відмітити і нагородити кращих із кращих,вручити нагороди, коровай, а також підготували святковий концерт.Сценарій включав в себе слова пошани працівникам сільського господарства, вірші , пісні та танці.