Відбулося 56 засідання спільної українсько-молдовської робочої групи з підготовки підсумкових демаркаційних документів Спільної українсько-молдовської демаркаційної комісії

Дата: 14.11.2022 11:12

У період з 8 до 10 листопада 2022 року в м. Кишиневі (Республіка Молдова) відбулося п’ятдесят шосте засідання спільної українсько-молдовської робочої групи з підготовки підсумкових демаркаційних документів Спільної українсько-молдовської демаркаційної комісії.

В заході взяли участь представники Держгеокадастру: заступник директора Департаменту – начальник відділу організації топографо-геодезичних і картографічних робіт Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Роман Гуменяк та головний спеціаліст відділу демаркації та делімітації державного кордону Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Антон Оселедько.

У ході засідання робоча група продовжила погодження підсумкових демаркаційних документів на південну ділянку українсько-молдавського державного кордону (Протокол-опис проходження лінії державного кордону, Каталог координат та висот прикордонних знаків, протоколи прикордонних знаків, демаркаційну карту масштабу 1:5000) підготовлених державними мовами, від прикордонного знака №0738/11 до прикордонного знака №0753/06, та розробила План демаркації українсько-молдовського державного кордону на 2023 рік, який буде представлений на затвердження Спільної українсько-молдовської демаркаційної комісії.

Література:

Офіційний сайт Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

Електронний ресурс [Режим доступу]: https://land.gov.ua/u-m-kyshynevi-vidbulosia-56-zasidannia-spilnoi-ukrainsko-moldovskoi-robochoi-hrupy-z-pidhotovky-pidsumkovykh-demarkatsiinykh-dokumentiv-spilnoi-ukrainsko-moldovskoi-demarkatsiinoi-komisii/