Відеопроєкт до дня Української пісемності та мови "Мова-скарб нації"

Дата: 09.11.2022 08:54

Щороку 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. В цей день в Україні також вшановують пам'ять Преподобного Нестора Літописця - послідовника творця слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Для кожного народу мова – це національна ознака, рівень культури, сутність свідомості. Багато є мов. А наша одна – чарівна українська! Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. Слов'яносербська бібліотека та будинок культури провели інформаційну годину ''Мовні перлини для кожної дитини '' та підготували книжкову виставку ''Мова- скарб нації''.