Навчання з пожежної безпеки

Дата: 10.11.2022 15:42

Сьогодні Великоплосківський  ЗЗСО відвідали співробітники 18 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області заступник начальника 18 ДПРЧ капітан служби цивільного захисту Володимир Комірко, старший водій старшина служби ЦЗ Сергій Кравченко, пожежний рятувальник прапорщик служби ЦЗ Денис Лампіга.

Зустріч на сьогодення була дуже актуальною і важливою. Рятівники нагадали дітям про пожежну безпеку , дії дітей під час пожежі. Розповіли про свою роботу під час пожеж , продемонстрували екіпіровку пожежника , дали приміряти бажаючим дітям . Також офіцери підняли питання про вибухові предмети і  нагадали дітям правила поведінки при знаходженні мін та інших видів боєприпасів , вибухових предметів . Нагадали дітям про те, коли  ще потрібно викликати рятівників  і продемонстрували знаряддя , яким вони працюють під час виклику у різних випадках , а також надали можливість дітям відчути себе в ролі пожежника , тримаючи в руках пожежний рукав під напором струменю води.

Шановні співробітники ДНСН ,  ми щиро вдячні вам за зустріч та вашу нелегку працю .  Для того ,щоб полегшити вашу роботу , ми будемо  намагатися дотримуватися всіх правил безпеки , які залежать від нас. Разом до перемоги!