Майстер клас для дітей

Дата: 28.10.2022 16:00

Страва з лаваша - одне з найулюбленіших частувань у людей різного віку. Але ласувати лаваш - це одна справа, а навчитися його готувати - це вже справжня смачна пригода. Колектив будинку культури подарував дітям веселе свято - Дитячий майстер-клас з приготування рулет з лаваша, на якому юні поварята приготують таку смакоту своїми руками! Під чуйним керівництвом діти дізнаються всі секрети приготування, різновидність розподілу начинки. Ну а що найприємніше у майстер-класі з приготування ? Звичайно дегустація! Юні кулінари скуштували власноруч приготовлений рулет і обов'язково пригостять своїх батьків.