Ми народжені для натхнення

Дата: 09.11.2022 09:32

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим, примножуючи  велич  Великоплосківської громади ,  своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну!

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Нехай це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси!
Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.