«Яке прекрасне рідне слово!»

Дата: 08.11.2022 15:31

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.Це свято започаткували ще у 1997 році, коли президент України Леонід Кучма видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

На передодні цього свята в читальному залі бібліотеки для учнів 4 класу була представлена відео-презентція «Яке прекрасне рідне слово!», під час якої діти згадали історію виникнення писемності, відчули красу рідної української мови. А також у бібліотеці діяла ілюстративна книжкова виставка «Мови рідної краса». На виставці представлені художні твори та поезія українських авторів, книжкові видання про історію української мови, вислови та цитати відомих людей про її красу.

Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.