Подяка

Дата: 27.10.2022 13:55

Відкриття музею велика подія, гордість і честь для кожного селянина.

Працівники бібліотеки, що створювали експозицію, були нагороджені подяками. А також подяками За особистий внесок у збереженні історичної спадщини рідного краю, збір інформаційного матеріалу та експонатів минулого для музейної кімнати з нагоди 200 – річчя села Великоплоске були нагороджені всі, хто приймав участь у відкритті музею: Чернігівська О. К., Кушнєрьова К. Ф., Привалова О. О., Зюзіна І. Т., Кузьмінська З. І., Єждіна О. О., Молчанова Г. Т., Чернігівська Л. І., Очеретнова О. П., Перстньов В. Т., Єждіна Ю. П., Батурін О. М., Кожанова О. В., Орлова Л. П.,  Зюзіна Н. В.,  Перстньова Л. В., Труханова І. П., Шульгін О. Я., Батурін І. М., Аксьонова З. І., Кожанова Н. В., Биканова О. І., Зюзіна В. І., Табунщикова О. Ф.