Екскурсія в музейну кімнату

Дата: 28.10.2022 13:36

27 вересня у селі Великоплоске відбулося урочисте відкриття краєзнавчого музею. Це велика подія, гордість і честь для кожного селянина

Музей радує і дорослих і дітей. Значення музею в справі збереження історії малої батьківщини важко переоцінити. Він об'єднує різні покоління. Історія - це фундамент, на якому з вами будуємо сьогодення і майбутнє. Адже ми зобов'язані знати свою історію. У нашому музеї зібрані унікальні експонати - предмети побуту жителів нашого села, старовинні інструменти і знаряддя праці, національний одяг старообрядців, документи і фотографії та багато іншого.

Працівники бібліотеки запросили до музею учнів Великоплосківського ЗЗСО.